Sestava do karavanu nebo lodě 230Wp

Kód: 99178
ZDARMAZDARMA 12 852 Kč –14 %
230Wp karavan
12 852 Kč –14 % 10 956 Kč 9 055 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Optimálně navržený systém za výhodnou cenu, prvotřídní komponenty Victron Energy, solární panel o výkonu 230 Wp, 5 let záruka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nechcete platit vysoké poplatky za elektrickou přípojku v kempu, nebo potřebujete energii kdykoliv a kdekoliv mimo civilizaci? Využijte zcela jednoduše solární energii pro nabíjení palubní baterie ve Vašem karavanu/obytném vozu.
 
Nabízíme Vám, za výhodnou cenu zakoupení optimálně navrženého solárního systému 115 Wp pro karavany a obytné vozy s 5ti letou zárukou na solární panel a solární regulátor. Tento systém pracuje s napětím baterie 12V. Jedná se o jeden z nejčastěji prodávaných a používaných solárních systémů naší nabídky.
 
Solární systém obsahuje tyto komponenty – rozklikněte jednotlivé odkazy a získáte více informací o technických parametrech, rozměrech a váze:
 
Sada obsahuje:
 
2x Solární panel Victron Energy 115Wp/12V (rozměry 1015x668x30mm)
1x PWM solární regulátor Victron Energy LCD&USB 20A
1x Konektory MC4 - kompatibilní - pár
1x Slučovací konektory MC4-pár
2x Sada 2ks držáků panelu pro obytné vozy nebo lodě.
1x Pojistný odpínač baterie + 2x pojistka 32A
Tato sestava neobsahuje baterii a kabely. 
 


 
Kolik energie dokáže průměrně vyrobit tento solární systém 230Wp při optimálním oslunění v ČR?
jaro cca 580 Wh/den
léto cca 800 Wh/den
podzim cca 580 Wh/den
zima cca 120 Wh/den

 
Uchycení panelu na střechu obytného auta  pomocí léty ověřené sady držáků 68cm.

Solární regulátor Victron Energy LCD&USB 20A se stará o zcela bezobslužný chod toho systému, má přehledný integrovaný LCD displej. Ten Vám poskytne zajímavé informace o chodu celého systému. Přímo na čelní straně solárního regulátoru naleznete také dva USB výstupy vhodné např. pro nabíjení mobilních telefonů. Po instalaci vyberete jeden ze čtyř přednastavených typů baterie: AGM, GEL, kapalinová nebo LiFePO4
 
Jak vybrat správný solární systém?
Spotřebu jednotlivých přístrojů napájených solárním systémem ve Wattech vynásobíme počtem hodin předpokládaného provozu za den. Výsledkem bude celková potřeba Wh (watthodin) za den. Pokud bude toto číslo nižší než uvedené hodnoty pro jednotlivé roční období, výkon systému je dostačující, v opačném případě je nutno zvolit výkonnější systém. Pokud si nejste jisti, který systém zvolit, kontaktujte nás, rádi Vám poradíme.
 
Pokud Vám jakákoli komponenta solárního systému svými parametry nevyhovuje, rádi jí vyměníme za jinou nebo zcela vyjmeme s odpovídající úpravou ceny. Pro tuto úpravu nás prosím kontaktujte, nebo skutečnost uveďte do poznámky v objednávce.
 
Spolu se solárním systémem dostanete podrobný návod s popisem jednotlivých komponent a schéma zapojení. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Solární systémy do karavanu nebo vozidla
Záruka: 5
Hmotnost: 16.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
NajduZboží.cz