Sestava do karavanu nebo lodě 175Wp flexibilní panel

Kód: 99204
ZDARMAZDARMA 13 856 Kč –13 %
175Wp karavan1 flexi
13 856 Kč –13 % 11 997 Kč 9 915 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Optimálně navržený systém za výhodnou cenu, prvotřídní komponenty , flexibilní solární panel o výkonu 175 Wp, 5 let záruka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nechcete platit vysoké poplatky za elektrickou přípojku v kempu, nebo potřebujete energii kdykoliv a kdekoliv mimo civilizaci? Využijte zcela jednoduše solární energii pro nabíjení palubní baterie ve Vašem karavanu/obytném vozu.
 
Nabízíme Vám, za výhodnou cenu zakoupení optimálně navrženého solárního systému 175 Wp pro karavany a obytné vozy s 5ti letou zárukou na solární panel a solární regulátor. Tento systém pracuje s napětím baterie 12V. Jedná se o jeden z nejčastěji prodávaných a používaných solárních systémů naší nabídky.
 
Solární systém obsahuje tyto komponenty – rozklikněte jednotlivé odkazy a získáte více informací o technických parametrech, rozměrech a váze:
 
Sada obsahuje:
 
1x Flexibilní solární panel Renogy 175Wp/12V
1x MPPT solární regulátor Victron Energy SmartSolar 75/15
1x Solární kabel 2 x 5M-4mm² s MC4
1x Lepidlo držáku panelu a kabelové průchodky
1x Pojistný odpínač baterie + 2x pojistka 32A
1x průchodka kabelů Renogy dvojitá
 

 
Kolik energie dokáže průměrně vyrobit tento solární systém 175Wp při optimálním oslunění v ČR?
jaro cca 441 Wh/den
léto cca 608 Wh/den
podzim cca 441 Wh/den
zima cca 91 Wh/den
 

 Po instalaci vyberete jeden ze čtyř přednastavených typů baterie: AGM, GEL, kapalinová nebo LiFePO4Potřebujete další komponenty systému:
Rádi Vám poradíme při výběru vhodného typu baterie, vhodného měniče napětí 12DC/230AC. V naší nabídce také naleznete produkty potřebné pro nabíjení z alternátoru za jízdy.
 
Jak vybrat správný solární systém?
Spotřebu jednotlivých přístrojů napájených solárním systémem ve Wattech vynásobíme počtem hodin předpokládaného provozu za den. Výsledkem bude celková potřeba Wh (watthodin) za den. Pokud bude toto číslo nižší než uvedené hodnoty pro jednotlivé roční období, výkon systému je dostačující, v opačném případě je nutno zvolit výkonnější systém. Pokud si nejste jisti, který systém zvolit, kontaktujte nás, rádi Vám poradíme.
 
Pokud Vám jakákoli komponenta solárního systému svými parametry nevyhovuje, rádi jí vyměníme za jinou nebo zcela vyjmeme s odpovídající úpravou ceny. Pro tuto úpravu nás prosím kontaktujte, nebo skutečnost uveďte do poznámky v objednávce.
 
Spolu se solárním systémem dostanete podrobný návod s popisem jednotlivých komponent a schéma zapojení. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Solární systémy do karavanu nebo vozidla
Záruka: 5 roků
Hmotnost: 6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
NajduZboží.cz