Solární ostrovní systém 115Wp/12V

Kód: 99182
5 245 Kč 4 335 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
23.5.2024

Solární systém 115Wp, optimálně navržený a za zvýhodněnou cenu.

Napájení pro LED osvětlení, smartphony, tablety, radia, případně krátkodobě TV nebo notebook. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Solární systém 115Wp


Nabízíme Vám, za velmi výhodných podmínek, zakoupení optimálně navrženého solárního systému pro místa bez elektrické energie. Jedná se o jeden z nejčastěji prodávaných a používaných solárních systémů naší nabídky. Doporučujeme všem zákazníkům, kteří nemají speciální a nestandardní požadavky. 

 
Tento systém pracuje se systémovým napětím 12V.

 
Solární systém obsahuje tyto komponenty:

1x Solární panel Victron Energy 115Wp 12V
1x PWM solární regulátor 10A série VS
1x Sada "Z" držáků pro uchycení panelu na střechu
1x Pojistný odpínač k fotovoltaickému panelu 12A

Solární regulátor série VS, který se stará o bezobslužný chod toho systému, má přehledný integrovaný LCD displej. Ten Vám poskytne informace o napětí a proudu solárního panelu, napětí baterie a nabíjecím proudu a také o aktuálním odebíraném proudu pro DC spotřebiče. Také nabízí statistické informace o celkovém množství vyrobené a spotřebované energie. Přímo na čelní straně solárního regulátoru naleznete také dva USB výstupy vhodné pro nabíjení mobilních telefonů, tabletů apod.

 

Kolik energie dokáže vyrobit tento solární systém?
Průměrná denní výroba energie
v lednu cca 115 Wh/den
v březnu cca 287Wh/den
v květnu cca 425Wh/den 
v červnu cca 425 Wh/den
v září cca 345 Wh/den
v listopadu cca 138 Wh/den

Za celý rok dokáže systém vyrobit cca 110 kWh. 


Jak vybrat správný solární systém?

Spotřebu jednotlivých přístrojů napájených solárním systémem ve Wattech vynásobíme počtem hodin předpokládaného provozu za den. Výsledkem bude celková potřeba Wh (watthodin) za den. Pokud bude toto číslo nižší než výše uvedené hodnoty, výkon systému je dostačující, v opačném případě je nutno zvolit výkonnější systém. U každého systému najdete průměrný počet Wh, které vybraný solární systém průměrně vyrobí za den. Samozřejmě je potřeba zohlednit, jestli systém je využíván každý den, nebo pouze víkendově, či sezónně. Pokud si nejste jisti, který systém zvolit, kontaktujte nás, rádi Vám poradíme.

Solární systém neobsahuje kabeláž pro připojení regulátoru k panelu a svorky či oka pro připojení k akumulátoru, což jsou komponenty nutné pro funkční kompletaci systému. Pokud budete mít zájem o tyto komponenty, na základě délky kabelů doporučíme jeho vhodný průřez a případně další komponenty. Použitím dostatečného průřezu zabráníme možným zbytečným ztrátám, které vznikají díky vysokým proudům v systému. 

Nejdůležitější ochrana celého systému je pojistný odpínač (je součástí dodávky), který chrání proti zkratu na baterii. Pokud máte zájem, v naší nabídce naleznete i další druhy DC jištění, rádi vám poradíme jak systém zabezpečit jak na straně panelů (přepěťová ochrana + DC jistič) , tak na straně DC výstupu (DC jistič). V případě zájmu nás kontaktujte.Spolu se solárním systémem dostanete podrobný návod s popisem jednotlivých komponent a schéma zapojení celého solárního systému. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostrovní systém 12V
Záruka: 5 roků
Hmotnost: 32.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
NajduZboží.cz