Solární systém 385Wp/12V s baterií

Kód: 99226
28 896 Kč –23 %
380wp ostrovní systém s baterií
28 896 Kč –23 % 21 970 Kč 18 157 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
23.5.2024

Solární systém 385Wp, optimálně navržený a za zvýhodněnou cenu s akumulátorem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nabízíme Vám, za velmi výhodných podmínek, zakoupení optimálně navrženého solárního systému pro místa bez elektrické energie. Jedná se o jeden z nejčastěji prodávaných a používaných solárních systémů naší nabídky. Doporučujeme všem zákazníkům, kteří nemají speciální a nestandardní požadavky.


Tento systém pracuje se systémovým napětím 12V.


Solární systém obsahuje tyto komponenty:

1x Solární panel Ja Solar 385Wp

1x Solární akumulátor Victron Energy GEL Deep Cycle 220Ah/12V
1x 
Solární regulátor MPPT 100VDC/30A/12V série XTRA XDS2
1x Sada "Z" držáků pro uchycení panelu na střechu
1x DC jistič 20A
1x Pojistný odpínač k baterii 50A

Tuto solární sestavu je možné doplnit o měnič z 12VDC na 230VAC. S výběrem vhodného měniče Vám rádi pomůžeme.Kolik energie dokáže vyrobit tento solární systém?
Průměrná denní výroba energie
v lednu cca 400 Wh/den
v březnu cca 979 Wh/den
v květnu cca 1445 Wh/den 
v červnu cca 1445 Wh/den
v září cca 1174 Wh/den
v listopadu cca 4476 Wh/den

Za celý rok dokáže systém vyrobit cca 376 kWh. 

Jak vybrat správný solární systém?

Spotřebu jednotlivých přístrojů napájených solárním systémem ve Wattech vynásobíme počtem hodin předpokládaného provozu za den. Výsledkem bude celková potřeba Wh (watthodin) za den. Pokud bude toto číslo nižší než výše uvedené hodnoty, výkon systému je dostačující, v opačném případě je nutno zvolit výkonnější systém. U každého systému najdete průměrný počet Wh, které vybraný solární systém průměrně vyrobí za den. Samozřejmě je potřeba zohlednit, jestli systém je využíván každý den, nebo pouze víkendově, či sezónně. Pokud si nejste jisti, který systém zvolit, kontaktujte nás, rádi Vám poradíme.

Solární systém neobsahuje kabeláž pro připojení regulátoru k panelu a svorky či oka pro připojení k akumulátoru, což jsou komponenty nutné pro funkční kompletaci systému. Pokud budete mít zájem o tyto komponenty, na základě délky kabelů doporučíme jeho vhodný průřez a případně další komponenty. Použitím dostatečného průřezu zabráníme možným zbytečným ztrátám, které vznikají díky vysokým proudům v systému. 

Nejdůležitější ochrana celého systému je pojistný odpínač (je součástí dodávky), který chrání proti zkratu na baterii. Pokud máte zájem, v naší nabídce naleznete i další druhy DC jištění, rádi vám poradíme jak systém zabezpečit jak na straně panelů (přepěťová ochrana + DC jistič) , tak na straně DC výstupu (DC jistič). V případě zájmu nás kontaktujte.

Pokud Vám jakákoli komponenta solárního systému svými parametry nevyhovuje, rádi jí vyměníme za jinou nebo zcela vyjmeme s odpovídající úpravou ceny. Pro tuto úpravu nás prosím kontaktujte nebo skutečnost uveďte do poznámky v objednávce.


Doplňkové parametry

Kategorie: Ostrovní solární systémy
Záruka: 5 roků
Hmotnost: 87.26 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
NajduZboží.cz