Solární sestava 175Wp s baterií 230V, výkon 300W

Kód: 2401
15 989 Kč 13 214 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Solární sestava s panelem 175Wp s baterií 90Ah 12V  230V + měnič napětí výkon 300W

Detailní informace

Detailní popis produktu

Produkty Victron Energy jsou známé svou vysokou světovou kvalitou. Nizozemský výrobce kromě solárních panelů nabízí celou řadu fotovoltaických produktů a specializovaných řešení. Společnost je absolutním lídrem na trhu fotovoltaiky a je známá svými inovativními řešeními.

Solární panely  nabízené naší společnosti ve výkonovém rozsahu 20W až 175W jsou monokrystalické a polykrystalické konstrukce. To znamená, že jsou všechny vyrobeny z jednotného křemíku a vyznačují se jednotnou tmavou barvou. Moduly této velikosti jsou klasifikovány jako nízkonapěťové a jsou nízko pro práci s PWM   regulátory nabíjení  is MPPT regulátory. Všechny moduly jsou zarámovány do pevného hliníkového rámu s montážními otvory a pokrytím tvrzeným sklem odolným proti poškrábání a krupobití. Použité sklo je vysoce nízkým obsahem oxidu železa, kvalitní se nejvyšší propustností světla.

Fotovoltaické panely  tohoto typu se nejlépe hodí pro   LED osvětlovací  systémy , napájení   karavanů  ,   reklamní osvětlení  nebo jako nabíječky pro všechny druhy zařízení. Pro vyšší výkony panelu do 50W je možné použít   měnič napětí  a získat napětí 230V. Samozřejmě podmínkou je použití   gelové  nebo AGM baterie s minimální kapacitou 33Ah

Modul je zakončen propojovací krabicí s očkovým konektorem M6. Na panely se vztahuje 5letá záruka na zpracování a 30letá energetická záruka. Po 30 letech by panel neměl být nižší než 80 % své původní kapacity.

Každá sada obsahuje sadu konektorů MC4, které nabízí hermetické spojení solárního panelu s regulátorem nabíjení. Naše nabízené panely jsou konektory MC4 pro snadné a rychlé připojení instalace.  Použití konektoru MC4 potvrdit bezeztrátové připojení a možnost v případě potřeby rychle odpojit solární panel od systému.  Pokud potřebujete další konektory nebo více, můžete  zakoupit zde 

Naše sady obsahují kabel, který umožňuje připojit solární panel k regulátoru.  Konektor MC4 je upnut na kabel, což umožňuje efektivní připojení panelu k regulátoru nabíjení.   U sad obsahujících baterie zhotovíme na druhém konci vodičů konektor pro svorky baterie.   Po přestřižení kabelu můžete provést spojení z panelu s regulátorem a regulátorem s bateriemi. Sestavy s panely 5W až 50W mají kabel LGY o průřezu 2,5 mm2.   Sestavy s solárními panely s většími UV odolným solárním kabelem s dvojitou izolací o průměru 4 mm2.   Každá sada obsahuje 2X 5 metrů kabelu.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Solární systém pro 230V
Záruka: 5 let
Hmotnost: 39 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PR Avatar autora | 19.6.2023
Naprosto dostačující pro mé jezírko a osvětlení a zásuvky v altánu.
NajduZboží.cz