Solární sestava 3850WP + Gel 4x 220Ah

Kód: 2368
ZDARMAZDARMA 167 780 Kč –21 %
Systém 3850Wp + 4x220Ah Gel
167 780 Kč –21 % 131 000 Kč 108 264 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Výkon solárních panelů 3850Wp, GEL 4 x 220Ah baterie, měnič napětí 230V/4500W s regulátorem nabíjení. 

Určeno pro napájení osvětlení vyžadující zařízení s výkonem až 4500W. 

Bez problémů pohání ledničky, mrazničky, elektrické nářadí, myčky, ledničky, klimatizace, čerpadla atd.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Solární sada obsahuje: 10 monokrystalických solárních panelů, měnič napětí Smart RS 6000 s integrovaným regulátorem nabíjení a 4 baterie v technologii AGM holandské společnosti Victron Energy. Sada navíc obsahuje sadu elektroinstalace pro připojení solárních panelů a sériového zapojení baterií a připojení k měniči.

Nabízí napětí: 230V střídavý sinusový proud, například v elektrické zásuvce. Umožňuje připojit jakýkoli typ elektrického přijímače, včetně elektronických zařízení, jako jsou televizory nebo notebooky, a také pračku, myčku nebo ledničku. Systém má mimořádně vysoký výkon 4500W a dočasný výkon 9000W

Určeno pro napájení: určeno pro letní domy, holandské domy, výrobní haly, chalupy atd. Lze jej použít k napájení nabíječek telefonů, tabletů a výkonných notebookůJe možné napájet LCD TV, rádio, WiFi routery a podobné přijímače, stejně jako napájet klasické i energeticky úsporné LED osvětlení. Navíc je možné napájet velkou lednici a elektrické nářadí, například vrtačku a čerpadla až 4500W. Dále je možné napájet sušičku, kulmu, akumulátorovou konvici a dokonce i velkou pračku nebo myčku. Možnost připojení vysavače.

Princip činnosti  systému: solární panel vyrábí elektřinu získanou ze slunečních paprsků. Energie je posílána přes solární vedení do regulátoru nabíjení a poté do gelových baterií. Integrovaný regulátor zajišťuje správné nabíjecí charakteristiky baterií a chrání před zpětným proudem. Energie akumulovaná v akumulátoru se využívá k napájení měniče napětí, který mění 48V DC napětí na 230V síťové napětí. Systém energii z průběžně, pokud je baterie plná.     

Montáž sestavy: fotovoltaická sestava je určena pro vlastní montážSada obsahuje montážní schéma. Vodiče v sadě jsou již vyrobeny a kromě šroubováku a očkového klíče nejsou potřeba žádné další nástroje. Každá sada také přichází s bezplatnou technickou podporou po telefonu. Sestavit sestavu svépomoci úspěšně zvládnete jak muž, žena, tak i člověk bez technických zkušeností.

MPPT regulátor nabíjení   : díky kontinuálnímu měření proudu i napětí na solárním panelu vždy vybere nejlepší výkonový bod v závislosti na slunečním záření. V praxi to znamená, že systém funguje při východu a západu slunce i ve stínu a polostínu. Dosahuje o 25 % lepšího výkonu než tradiční regulátor PWM

Každá sada obsahuje sadu konektorů MC4, které nabízí hermetické spojení solárního panelu s regulátorem nabíjení. Naše nabízené panely jsou konektory MC4 pro snadné a rychlé připojení instalace. Použití konektoru MC4 potvrdit bezeztrátové připojení a možnost v případě potřeby rychle odpojit solární panel od systému. Pokud potřebujete další konektory nebo více, můžete si zakoupit zde  ( Kabely a konektory ) 

Naše sady obsahují kabel, který umožňuje připojit solární panel k regulátoru. Konektor MC4 je upnut na kabel, což umožňuje efektivní připojení panelu k regulátoru nabíjení. U sad obsahujících baterie zhotovíme na druhém konci vodičů konektor pro svorky baterie. Po přestřižení kabelu můžete provést spojení z panelu s regulátorem a regulátorem s bateriemi.

Sestavy s panely 5W až 50W mají kabel LGY o průřezu 2,5 mm2. Sestavy s solárními panely s většími UV odolným solárním kabelem s dvojitou izolací o průměru 4 mm2. Každá sada obsahuje 5 metrů černého kabelu a 5 metrů červeného kabelu. Další kabely v nabídce zde  (   solární kabely )

 

Solární sada obsahuje : 10 monokrystalických solárních panelů, měnič napětí Smart RS 6000 s integrovaným regulátorem nabíjení a 4 baterie v technologii AGM holandské společnosti Victron Energy. Sada navíc obsahuje sadu elektroinstalace pro připojení solárních panelů a sériové zapojení baterií a připojení k měniči.

Nabízí napětí : 230V střídavý sinusový proud, například v elektrické zásuvce. Umožňuje připojit jakýkoli typ elektrického přijímače, včetně elektronických zařízení, jako jsou televizory nebo notebooky, a také pračku, myčku nebo ledničku. Systém má mimořádně vysoký výkon 4500W a dočasný výkon 9000W

Určeno pro napájení : určeno pro letní domy, holandské domy, výrobní haly atd. Lze jej použít k napájení nabíječek telefonů, tabletů a výkonných notebooků. Je možné napájet LCD TV, rádio, WiFi routery a podobné přijímače, stejně jako napájet klasické i energeticky úsporné LED osvětlení. Navíc je možné napájet velkou lednici a elektrické nářadí, například vrtačku a čerpadla výkonem až 4500W. Dále je možné napájet sušičku, kulmu, akumulátorovou konvici a dokonce i velkou pračku nebo myčku. Možnost připojení vysavače.

Princip činnosti systému: solární panel vyrábí elektřinu získanou ze slunečních paprsků. Energie je posílána přes solární vedení do regulátoru nabíjení a poté do gelové baterie. Integrovaný regulátor zajišťuje správnou nabíjecí charakteristiku baterie a chrání před zpětným proudem. Energie akumulovaná v akumulátoru se využívá k napájení měniče napětí, který mění 48V DC napětí na 230V síťové napětí. Systém využívá energii z panelu průběžně, pokud je baterie plná.

Montáž sestavy : fotovoltaická sestava je určena pro vlastní montáž. Sada obsahuje montážní schéma. Vodiče v sadě jsou již vyrobené a kromě šroubováku a očkového klíče nejsou potřeba žádné další nástroje. Každá sada také přichází s bezplatnou technickou podporou po telefonu. Sestavit sestavu svépomocí úspěšně zvládne jak muž, žena, tak i člověk bez technických zkušeností.

MPPT regulátor nabíjení : díky kontinuálnímu měření proudu i napětí na solárním panelu vždy vybere nejlepší výkonový bod v závislosti na slunečním záření. V praxi to znamená, že systém funguje při východu a západu slunce i ve stínu a polostínu. Dosahuje o 25 % lepšího výkonu než tradiční PWM regulátor

 

 Solární panel JA SOLAR
 JAM60S20-385Wp / MR BLACK FRAME

385wp

oduly JAM60S20-385/MR BLACK FRAME jsou tvořeny z monokrystalických multi-sběrnicových (multi-busbar) PERC článků s technologií half-cell, která nabízí výhody vyššího výkonu, efektivní fungování při částečném zastínění, nižšího rizika vzniku hot spotů a také vyšší toleranci při mechanickém zatížení. Výrobce JA Solar spadá do skupiny Tier 1 výrobců s nejvyšší kvalitou modulů na světě. Díky černému rámu se tento modul perfektně hodí jak pro malé instalace, tak i na průmyslové objekty. především díky maximalizaci výkonu při omezeném prostoru – modul je stále ve standartním rozměru 1,7 x 1 m.

 

Smart Inverter RS6000 / 48V měnič napětí

 

new_sestavy_230

RS Smart Solar Inverter kombinuje výkonný střídač 48 V DC, 6 kVA 230 V AC s vysokonapěťovou solární nabíječkou MPPT 80-450 V DC o výkonu 4 kW. Díky modernímu designu a vysokofrekvenční technologii váží měnič pouhých 11 kg a vyznačuje se vynikající účinností, nízkou spotřebou energie v pohotovostním režimu a velmi tichým provozem.

Střídač je vybaven displejem, který umožňuje číst údaje baterie, střídače a solární nabíječky. Tyto parametry lze také číst pomocí aplikace VictronConnect pomocí připojení Bluetooth. Kromě toho je střídač vybaven zásuvkou VE.Can pro připojení k zařízení GX a monitorování instalace; a zásuvku VE.Direct pro připojení ke GlobalLink 520.

 Po připojení libovolného mobilního telefonu a instalaci bezplatné aplikace stažené z internetového obchodu, např. Google nebo APStore, je možné k zařízení přistupovat přes bluetooth připojení.Díky tomu máme možnost plné konfigurace, jako je změna typu baterie, zapnutí nočního světla, změna prahů pro zapnutí a vypnutí regulátoru v závislosti na denní době a můžeme také zobrazit aktuální stav zařízení. Dále je možné odečítat aktuální napětí panelů a baterie, příchozí a odchozí proudy i historické indikace. Solární regulátor Smart je v současnosti nejmodernější zařízení dostupné na trhu a zároveň disponuje senzačním systémem MPPT.

 

Parametry / Model Smart Solar RS 6000
Rozsah vstupního napětí 38-64V (6)
Trvalý výkon při 40C 4500W
Trvalý výkon při 60C 3000W
špičkový výkon 9000W po dobu 3 sekund.
výstupní zkratový proud 50A
Maximální účinnost [%] pod 1000W 96,5 %
Maximální účinnost [%] nad 1000W
94 %
Spotřeba naprázdno 0W 20W
SLUNEČNO
Maximální stejnosměrné napětí 450V
Jmenovité stejnosměrné napětí 300V
Úroveň vypínání unikajícího proudu 30 ma
startovací napětí 120V
Rozsah napětí MPPT 80-450V(5)
Maximální DC nabíjecí výkon 4000W
Maximální DC nabíjecí výkon 4000W
NABÍJEČKA
Nabíjecí napětí ve fázi absorpčního nabíjení 57,6
Nabíjecí napětí ve fázi údržby 55,2 V
Maximální proud 100A
Snímač teploty baterie TJ

 

4 x GEL 220Ah 12V baterie s hlubokým cyklem

 

BAT_220

 

Victron Energy je světově uznávaná společnost nabízející širokou škálu fotovoltaických řešení na bázi baterií. Je známý svou vysokou kvalitou a je měřítkem ve světě standardů kvality baterií a fotovoltaiky. Série baterií AGM Deep Cycle poskytuje bezprecedentní odolnost proti hlubokému vybití a pravidelnému cyklickému provozu, např. ve fotovoltaických systémech. Použitím materiálů nejvyšší čistoty a mřížek s obsahem vápníku a olova zaručují baterie Victron Energy AGM nízké samovybíjení a vysokou odolnost. Baterie vyhovují specifikacím CE a UL a jsou umístěny v ohnivzdorných ABS kontejnerech. Vztahuje se na ně celosvětová 2letá záruka. 

Baterie vestavěné v technologii AGM jsou určeny všude tam, kde je vysoká zátěž (rychlá doba vybíjení), například pro systémy s velkými měniči napětí, motory, elektrické vozíky a podobná zařízení. Baterie AGM používané ve fotovoltaických systémech pracujících cyklicky mohou vydržet 7 až 10 let používání v závislosti na intenzitě jejich používání a za předpokladu, že nepřekročí 400 vybíjecích cyklů na 80 % kapacity.

Parametry / Model Victron Energy 220Ah 12V
Provozní napětí [V] 12V
Kapacita [Ah] 220 Ah
Nabíjecí napětí cyklické [V] 14,2V - 14,6V
Nabíjecí napětí v pohotovostním režimu [W] 13,5V - 13,8V
Úložné napětí [V] 13,2V - 13,5V
INSTALACE A ROZMĚRY
Rozměry ŠxVxH [mm] 522 x 238 x 240
Váha (kg] 65 kg
Výdrž baterie a
1500 cyklů při 20% vybití 
600 cyklů při 50% vybití 
400 cyklů při 80% vybití 
životnost designu 12 let režim FLOAT 

 

2 x sériový konektor MC4

 

mc4_1

Každá sada obsahuje sadu konektorů MC4, které umožňují hermetické spojení solárního panelu s regulátorem nabíjení. Námi prodávané panely jsou vybaveny konektory MC4 pro snadné a rychlé připojení instalace. Použití konektoru MC4 zaručuje bezeztrátové připojení a možnost v případě potřeby rychle odpojit solární panel od systému. Pokud potřebujete další konektory nebo více, můžete je zakoupit zde (Kabely a konektory)

 

Solární kabel
pro připojení instalací
2,5mm2/4mm2 - 2x10m

 

kabely

 

Naše sady obsahují kabel, který umožňuje připojit solární panel k regulátoru. Konektor MC4 je upnut na kabelu, což umožňuje efektivní připojení panelu k regulátoru nabíjení. U sad obsahujících baterii zhotovíme na druhém konci vodičů konektor pro svorky baterie. Po přestřižení kabelu můžete provést spojení z panelu s regulátorem a z regulátoru s baterií.

Sestavy s panely 5W až 50W mají kabel LGY o průřezu 2,5 mm2. Sestavy s většími solárními panely jsou vybaveny UV odolným solárním kabelem ve dvojité izolaci o průměru 4 mm2. Každá sada obsahuje 5 metrů černého kabelu a 5 metrů červeného kabelu. Další kabely v nabídce zde solární kabely )

 

Možnosti rozšíření systému o další komponenty

1  Univerzální montážní systém.

 Držáky UMA-2 jsou ideální pro montáž hliníkového rámu. Mají vyhrazené otvory a šrouby, které odpovídají otvorům solárního   panelu. Solární panel lze snadno přišroubovat ke střeše nebo dokonce přilepit pomocí vhodných lepidel. Součástí jsou šrouby s gumovou   podložkou, aby se zabránilo úniku vody. Odkaz na produkt
2  Monitorování činnosti regulátoru

 LCD displej určený pro regulátory Victron Energy Smart Solar a Blue Solar. Umožňuje zobrazit všechny nejdůležitější parametry provozu   fotovoltaického systému včetně napětí, proudů, výkonu a mnoho dalšího. Součástí displeje je kabeláž VE.Direct 1,8m. Displej nemůže   fungovat paralelně s rozhraním BlueTooth Smart Dongle. Odkaz na produkt.
Snímek obrazovky 2023-02-17 123508

 Optimalizace nabíjení a životnosti.

 Dedikovaný bezdrátový senzor (připojení bluetooth) umožňuje odesílat informace o napětí a teplotě baterie do regulátoru. Použití senzoru   zvyšuje životnost baterie a umožňuje správnou kompenzaci nabíjecího napětí baterie při zvýšení teploty baterie v důsledku intenzivního   nabíjení nebo vybíjení. Dokáže výrazně prodloužit životnost baterie. Odkaz na produkt

67_29441-bateriovy-balancer-victron-energy

 30% prodloužení životnosti baterie

 U systémů se dvěma bateriemi zapojenými do série doporučujeme dodatečné použití ekvalizéru baterie. Jeho přítomnost v systému zajistí,   že naše baterie budou mít vždy stejné napětí bez nesrovnalostí. To má vliv na jejich odolnost a může prodloužit životnost baterie až o 30   %. Při koupi setu s fotovoltaickým systémem je kabel LGY zdarma a konektory zdarma. Odkaz na produkt
1279_29378-sledovac-stavu-bmv-700

 Monitorování baterie.

 Systém BMV má bočník namontovaný na záporu baterie a displej. Umožňuje plné monitorování systému a všech proudů a napětí baterie a   také její kapacity. Poskytuje aktuální úplné informace o provozu systému a lze jej používat zaměnitelně s displejem MPPT Control. BMV lze   připojit k systému GlobalLink 520 - monitoring přes internet. Odkaz na produkt

1294_29363-sledovac-stavu-smartshunt-500a

  Monitorování baterie přes smartphone.

 Systém SmartShunt umožňuje sledovat systém prostřednictvím aplikace v telefonu. Má bočník namontovaný na mínusu baterie a   displej. Umožňuje plné monitorování systému a všech proudů a napětí baterie a také její kapacity. Poskytuje aktuální úplné informace o   provozu systému a lze jej používat zaměnitelně s displejem MPPT Control nebo BMV. Pracuje se systémem GlobalLink 520. Odkaz na produkt.

WFWFWF

 Držák pojistky - dopuručujeme

 Svítidlo určené pro fotovoltaické systémy. Umožňuje instalaci pojistky MegaFuse. Chrání baterii a systém před zkratem a jinými   neočekávanými situacemi. Odkaz na produkt

ww

 

 Pojistka MegaFuse - dopuručujeme

 Pojistky určené pro stejnosměrné fotovoltaické systémy. Pasují do rámu MegaFuse. Nabízené hodnoty od 60A do 300A. Způsob výběru   pojistky pro instalaci. Výkon přijímačů dělený provozním napětím +25% dává informaci o tom, která pojistka má být použita. Příklad:   1000W měnič pracující při 12V. 1000/12 = 83A + 25% 104A. Použijte pojistku 100A nebo větší. Odkaz na produkt

70-2_29504-2-bateriovy-odpojovac-275a

 Spínač baterie - dopuručujeme

 Stejnosměrný odpojovač vedení 12/24/48V. Umožňuje nouzové odpojení všech zařízení od baterie. Výrazně zlepšuje pohodlí a bezpečnost   instalace. Odkaz na produkt

Doplňkové parametry

Kategorie: Solární systém pro 230V
Záruka: 5 roků
Hmotnost: 480 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
NajduZboží.cz