Vážení zákazníci, dne 28.9 - 29.9.2023 je výdejní místo a expediční sklad uzavřen. Přijaté objednávky budou odesílány od pondělí 2.10.2023, děkujeme Vám za pochopení.

Solární sestava 385WP s 230V bateriovým napájením 350W + MPPT

Kód: 2404
25 685 Kč –10 %
Systém 385Wp + 1x 130Ah Gel
25 685 Kč –10 % 22 899 Kč 18 925 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
5.10.2023

Solární sestava s panelem 385WP a Baterie 130Ah 12V S bateriovým napájením 350W + MPPT

Detailní informace

Detailní popis produktu

Solární sada obsahuje: monokrystalický solární panel, regulátor nabíjení a gelovou baterii od nizozemské společnosti Victron energy a účinný měnič napětí od Victron Energy, sada obsahuje také potřebnou kabeláž a konektory.

Nabízí napětí: 230V střídavý sinusový proud, například v elektrické zásuvce. Umožňuje připojit jakýkoli typ elektrického přijímače, včetně elektronických zařízení, jako jsou televizory nebo notebooky. Systém má funkci ECO-Mode, která v pohotovostním režimu nespotřebovává žádnou energii. To znamená, že střídat není nutné vypínat.
Pro napájení: slouží jako stacionární solární elektrárna. Lze jej použít k napájení nabíječek z telefonů, tabletů a výkonných notebooků. Je možné napájet LCD TV, rádio, WiFi routery a podobné přijímače, stejně jako napájet klasické i energeticky úsporné LED osvětlení. Navíc je možné napájet velkou lednici a elektrické nářadí, např. vrtačku a čerpadla výkon až   350W

Princip činnosti: solární panel vyrábí elektřinu získanou ze slunečních paprsků. Energie je posílána přes solární vedení do regulátoru nabíjení a poté do gelových baterií. Přiložený regulátor zajišťuje správné nabíjecí charakteristiky baterií a chrání před zpětným proudem. Energie uložená v baterii se využívá k napájení měniče napětí, který mění 12V DC napětí na 230V síťové napětí. Systém energii z průběžně, pokud je baterie plná.


Montáž sestavy: fotovoltaická sestava je určena pro vlastní montáž. Sada obsahuje návod k použití komponentu a montážní schéma. Vodiče v sadě jsou již vyrobeny a kromě šroubováku a očkového klíče nejsou potřeba žádné další nástroje. Sestavit sestavu svépomoci úspěšně zvládnete jak muž, žena, tak i člověk bez technických zkušeností.


MPPT regulátor nabíjení: díky kontinuálnímu měření proudu i napětí na solárním panelu vždy vybere nejlepší výkonový bod v závislosti na slunečním záření. V praxi to znamená, že systém funguje při východu a západu slunce i ve stínu a polostínu. Dosahuje o 25 % lepšího výkonu než tradiční regulátor PWM

Kolik energie dokáže tento solární systém vyrobit?
Průměrná denní výroba energie
Ledencca 390 Wh/den
Březencca 969 Wh/den
Květencca 1435 Wh/den
Červencca 1435 Wh/den
Červeneccca 1164 Wh/den
Srpencca 466 Wh/den
Ledencca 390 Wh/den
Březencca 969 Wh/den
Květencca 1435 Wh/den
Červencca 1435 Wh/den
Červeneccca 1164 Wh/den
Srpencca 466 Wh/den


Za celý rok systém dokáže vyrobit cca  356 kWh.


Každá sada obsahuje sadu konektorů MC4, které nabízí hermetické spojení solárního panelu s regulátorem nabíjení. Naše nabízené panely jsou konektory MC4 pro snadné a rychlé připojení instalace.  Použití konektoru MC4 potvrdit bezeztrátové připojení a možnost v případě potřeby rychle odpojit solární panel od systému.  Pokud potřebujete další konektory nebo více, můžete zakoupit zde

Naše sady obsahují kabel, který umožňuje připojit solární panel k regulátoru. Konektor MC4 je upnut na kabel, což umožňuje efektivní připojení panelu k regulátoru nabíjení.  U sad obsahujících baterie zhotovíme na druhém konci vodičů konektor pro svorky baterie.  Po přestřižení kabelu můžete provést spojení z panelu s regulátorem a regulátorem s bateriemi. Sestavy s panely 5W až 50W mají kabel LGY o průřezu 2,5 mm2.  Sestavy s solárními panely s většími UV odolným solárním kabelem s dvojitou izolací o průměru 4 mm2.  Každá sada obsahuje 2x5 metrů kabelů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Solární systém pro 230V
Záruka: 5 let
Hmotnost: 64 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
NajduZboží.cz