Solární systém 3850Wp 48V - 5kW

Kód: 2929
Novinka
Značka: Sunry
83 560 Kč 69 058 Kč bez DPH
na skladě
Můžeme doručit do:
7.3.2024

Solární systém 3850Wp, optimálně navržený a za zvýhodněnou cenu, s akumulátory a měničem s MPPT

Použité bez problému pro : LED osvětlení, TV, Rádia, A++ chladničky, ruční elektrické nářadí, mobily, tablety, notebooky, klimatizace, pračky, ohřev vody v bojleru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Solární systém 3850Wp


Nabízíme Vám, za velmi výhodných podmínek, zakoupení optimálně navrženého solárního systému pro místa bez i s elektrickou energií. Jedná se o jeden z nejčastěji prodávaných a používaných solárních systémů naší nabídky. Doporučujeme všem zákazníkům, kteří nemají speciální a nestandardní požadavky.

Tento systém pracuje se systémovým napětím 48V.

Solární systém obsahuje tyto komponenty:

10x Solární panel Ja Solar 385Wp
1x Hybridní měnič  5500VA/5500W 120-500VDC 48V  MPPT
1x sada kabelů s MC4 konektorem 4mm 10m
1x sada kabelů propojovací kabely baterie 2x2m - 4mm

Kolik energie dokáže vyrobit tento solární systém?
Průměrná denní výroba energie
v lednu cca 3450 Wh/den
v březnu cca 8100 Wh/den
v květnu cca 12000 Wh/den 
v červnu cca 12000 Wh/den
v září cca 9800 Wh/den
v listopadu cca 3900 Wh/den

Za celý rok dokáže systém vyrobit cca 3300 kWh. 
 
 
 
 
Jak vybrat správný solární systém?

Spotřebu jednotlivých přístrojů napájených solárním systémem ve Wattech vynásobíme počtem hodin předpokládaného provozu za den. Výsledkem bude celková potřeba Wh (watthodin) za den. Pokud bude toto číslo nižší než výše uvedené hodnoty, výkon systému je dostačující, v opačném případě je nutno zvolit výkonnější systém. U každého systému najdete průměrný počet Wh, které vybraný solární systém průměrně vyrobí za den. Samozřejmě je potřeba zohlednit, jestli systém je využíván každý den, nebo pouze víkendově, či sezónně. Pokud si nejste jisti, který systém zvolit, kontaktujte nás, rádi Vám poradíme.

Solární systém neobsahuje kabeláž pro připojení regulátoru k panelu a svorky či oka pro připojení k akumulátoru, což jsou komponenty nutné pro funkční kompletaci systému. Pokud budete mít zájem o tyto komponenty, na základě délky kabelů doporučíme jeho vhodný průřez a případně další komponenty. Použitím dostatečného průřezu zabráníme možným zbytečným ztrátám, které vznikají díky vysokým proudům v systému. 

Nejdůležitější ochrana celého systému je pojistný odpínač (je součástí dodávky), který chrání proti zkratu na baterii. Pokud máte zájem, v naší nabídce naleznete i další druhy DC jištění, rádi vám poradíme jak systém zabezpečit jak na straně panelů (přepěťová ochrana + DC jistič) , tak na straně DC výstupu (DC jistič). V případě zájmu nás kontaktujte.

Pokud Vám jakákoli komponenta solárního systému svými parametry nevyhovuje, rádi jí vyměníme za jinou nebo zcela vyjmeme s odpovídající úpravou ceny. Pro tuto úpravu nás prosím kontaktujte nebo skutečnost uveďte do poznámky v objednávce.


Spolu se solárním systémem dostanete podrobný návod  jednotlivých komponentů a schéma zapojení celého solárního systému.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostrovní solární systém 48V
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 470 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
NajduZboží.cz